Euro Talent Show

🎤🌟 Sukces naszej szkoły na Euro Talent Show! 🌟🎤

Z ogromną radością informujemy, że Oliwia Kachniarz, reprezentująca szkołę w Krześlinie, zaprezentowała się wspaniale na koncercie laureatów konkursu piosenki obcojęzycznej Euro Talent Show! Jej występ zachwycił publiczność, przynosząc naszej społeczności ogromną dumę i radość. 👏

Serdeczne podziękowania kierujemy do organizatorów tego wspaniałego wydarzenia – Gminnego Ośrodka Kultury w Skórcu oraz szkoły języków obcych Eurolingua. Dzięki Waszemu zaangażowaniu i profesjonalizmowi, uczestnicy mogli przeżyć niezapomniane chwile i zaprezentować swoje talenty na najwyższym poziomie.

Gratulujemy Oliwii za jej niesamowity talent, pracowitość i zaangażowanie. Jesteśmy dumni z Twojego osiągnięcia i wierzymy, że to dopiero początek Twojej muzycznej kariery!

Dziękujemy również wszystkim, którzy wspierali Oliwię na jej drodze do sukcesu. Cieszymy się, że nasza szkoła może pochwalić się tak utalentowanymi uczniami. 🌟🎶