Aktualności z przedszkola

8 marca w Przedszkolu

13/03/2023

Rekrutacja do Przedszkola

21/02/2023

Dokumenty rekrutacyjne znajdują się w zakładce O nas > Dokumenty szkolne

Dzień pizzy

28/01/2023

Pizza jest jedną z najpopularniejszych potraw na świecie. Uwielbiają ją zarówno dzieci, jak i dorośli, dlatego w naszym przedszkolu obchodziliśmy Międzynarodowy Dzień Pizzy. Czytaj dalej »

Karnawał

26/01/2023

Karnawał to czas zabaw i balów, także dla najmłodszych. Kolorowe stroje, bajeczny wystrój i skoczna muzyka – w takiej atmosferze bawiły się dzieci podczas balu karnawałowego. Przedszkolaki z dumą prezentowały bajeczne stroje. Czytaj dalej »

Świąteczna niespodzianka

25/01/2023

Dnia 7 grudnia przedszkolaki z grupy Pszczółki i Żabki udały się do kina Helios na film pt.”Świąteczna niespodzianka”. Dla większości była to pierwsza wizyta w tym miejscu. Dzieci z zainteresowaniem zasiadły w fotelach i oglądały bajkę. Czytaj dalej »

Wizyta Świętego Mikołaja

20/01/2023

Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenkę. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom wręczył prezenty, a w nich – dla każdego coś dobrego. Czytaj dalej »

Życzenia świąteczne

29/12/2022

Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenkę. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom wręczył prezenty, a w nich - dla każdego coś dobrego. Dziękujemy Mikołaju! Czytaj dalej »

Mikołajki

07/12/2022

Wizyta Świętego Mikołaja w przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Dzieci z ogromną radością przywitały Mikołaja śpiewając mu piosenkę. Na zakończenie Święty Mikołaj wszystkim przedszkolakom wręczył prezenty, a w nich – dla każdego coś dobrego. Dziękujemy Mikołaju! Czytaj dalej »

Zbiórka karmy dla zwierząt

13/10/2022

W naszym przedszkolu zorganizowana została zbiórka karmy dla podopiecznych Schroniska w Sokołowie Podlaskim. Celem tego przedsięwzięcia była poprawa standardu pobytu zwierząt w schronisku, kształtowanie postawy przyjaciela zwierząt oraz wdrażanie dzieci i osób dorosłych do aktywnego udziału w zbiórce karmy. Czytaj dalej »

Pasowanie na Przedszkolaka

13/10/2022

Dzień 13.10.2022 był wyjątkowym dniem dla naszych najmłodszych przedszkolaków. Dzieci z Przedszkola w Krześlinie mają już za sobą pierwszą najważniejszą uroczystość, jaką było dla nich bez wątpienia Pasowanie na przedszkolaka.Dzieci zaprezentowały program artystyczny, którego uczyły się od września. Czytaj dalej »

DZIEŃ GŁOŚNEGO CZYTANIA W PRZEDSZKOLU

02/10/2022

Dzieci z naszego przedszkola i oddziału przedszkolnego też brały udział w organizowanym przez bibliotekę Dniu Głośnego Czytania. Poznały bajki terapeutyczne Marii Molickiej. Dzieci z ciekawością wysłuchały czytanych tekstów. Czytaj dalej »

Powitanie jesieni w Przedszkolu

25/09/2022

Ogólnopolski Dzień Przedszkolaka. Koncert Zespołu Limbos.

21/09/2022