Aktualności z przedszkola

ORBITEK – Mobilne Planetarium

09/04/2024

W piątek, 5 kwietnia za sprawą ORBITEK – Mobilne Planetarium dzieci z naszego przedszkola oraz uczniowie naszej szkoły sięgnęli Gwiazd. Było kosmicznie! Dzieci odbyły niezapomnianą podróż w najdalsze zakątki kosmosu. Czytaj dalej »

W sali zabaw „Kids Paradise”

28/03/2024

27 marca dzieci z przedszkola oraz grupy „0” wybrały się na wycieczkę do sali zabaw „Kids Paradise”. Był to czas nie tylko na rozwijanie ogólnej sprawności fizycznej pociech, ale także okazja do doskonałej zabawy i rozładowania dziecięcej energii. Czytaj dalej »

Listy kandydatów zakwalifikowanych do przedszkola i oddziału przedszkolnego na rok szkolny 2024/2025

28/03/2024

Rodzice dzieci zakwalifikowanych proszeni są do 4 kwietnia o dostarczenie do sekretariatu deklaracji potwierdzenia woli zapisu dziecka – dokument dostępny w zakładce dokumenty szkolne. Czytaj dalej »

Wiosna!

21/03/2024

21 marca przedszkolaki przywitały Wiosnę… Grupa Motylki podjęła się prac ogrodniczych. Wiosenne prace w ogrodzie ruszyły pełną parą. Dzieci uporządkowały nasz ogródek po zimie i wiosna powitała nas kwiatami. Czytaj dalej »

8 marca

11/03/2024

8 marca – to wyjątkowy dzień w roku. Wtedy swoje święto obchodzą wszystkie kobiety, zarówno te duże, jak i te małe. W naszym przedszkolu oprócz kwiatów były też laurki, słodkości, życzenia i duuużo pozytywnych emocji. Czytaj dalej »

„Zagadki Klary Muu”

06/03/2024

Dnia 06.03 dzieci 4letnie, 5letnie oraz z grupy „0” wybrały się na wycieczkę do Siedlec. Celem wizyty było kino Helios. Wspólnie obejrzeliśmy bajkę „Zagadki Klary Muu”. Tytułowa Klara Muu i Gavin, czyli para rezolutnych detektywów, musiała rozwiązać zagadkę! Czytaj dalej »

Iluzjonista dla dzieci Konrad Modzelewski

04/03/2024

4 marca dzieci z przedszkola i oddziału przedszkolnego gościły iluzjonistę, który zabrał dzieci w swoją magiczną podróż. Magiczne sztuczki wywoływały na twarzach dzieci zaciekawienie, a nawet zachwyt. Głośne brawa i salwy śmiechu były wyrazem uznania dla popisów niecodziennego gościa. Czytaj dalej »

Rekrutacja do szkoły i przedszkola na rok szkolny 2024/25

19/02/2024

Dokumenty do pobrania w zakładce – O nas – Dokumenty szkolne

Akademia Młodego Kuchcika

11/02/2024

9.02 przedszkolaki uczestniczyli w warsztatach Akademii Małego Kuchcika poznając tajniki kuchni molekularnej. Dzieci z wielkim zaangażowaniem obserwowały jak za pomocą ciekłego azotu i suchego lodu można wytworzyć smaczne chrupki, dymiący sok czy lody truskawkowe. Czytaj dalej »

Bal karnawałowy

06/02/2024

1 lutego odbyła się w naszej szkole zabawa karnawałowa z animatorem dla przedszkolaków, klas 0-III, oraz dla klas starszych. Po I semestrze nauki uczniowie niewątpliwie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej. Czytaj dalej »

Dzień Babci i Dziadka

17/01/2024

Z okazji Dnia Babci i Dziadka dzieci przygotowały specjalny dla nich program artystyczny: na początek zaprezentowali się uczniowie klas II i III w Jasełkach, następnie śpiewały piosenki i tańczyły przedszkolaki. Czytaj dalej »

Mikołaj w Przedszkolu

07/12/2023

6 grudnia nasze przedszkole odwiedził bardzo miły i długo oczekiwany gość. Miał czerwony strój, długą, białą brodę, dźwigał na plecach bardzo ciężki worek, a w nim prezenty. To nie mógł być nikt inny tylko MIKOŁAJ! Czytaj dalej »

Konkurs na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową

07/12/2023

W grudniu w naszym przedszkolu odbył się rodzinny konkurs na najpiękniejszą ozdobę bożonarodzeniową. Przedszkolaki razem z rodzicami bardzo licznie włączyły się do akcji i  wykonały przepiękne, pomysłowe pracę, dając przy tym trudny wybór komisji. Czytaj dalej »

Światowy Dzień Pluszowego Misia

26/11/2023

24 listopada br. przedszkolaki ze wszystkich grup w naszym przedszkolu uczestniczyły w obchodach Światowego Dnia Pluszowego Misia. Każde dziecko przyszło do przedszkola ze swoim ulubiony pluszakiem. Przedszkolaki zostały zaproszone do wspólnej zabawy w misiowej krainie. Czytaj dalej »

Przedszkolaki na wycieczce!

26/11/2023

Dnia 21.11 nasze przedszkolaki razem z dziećmi z grupy „0” wybrały się na wycieczkę do Siedlec. Celem wizyty był Miejski Ośrodek Kultury „Podlasie” a tam obejrzeliśmy musical „Wanna Archimedesa” w wykonaniu aktorów z teatru Capitol. Czytaj dalej »