Spektakularny finał świątecznego tournee – występ w Galerii Siedlce

W piątek, 15 grudnia, nasza grupa wokalna koncertowała w siedleckiej galerii. Przed licznie zgromadzoną publicznością artyści zaprezentowali najpiękniejsze świąteczne piosenki. Było brawurowo i dynamicznie, ale także lirycznie i refleksyjnie. Do wybranych piosenek przedstawiono układy choreograficzne, które wzbudziły entuzjazm publiczności.

Piątkowy koncert zamykał świąteczne tournee naszego zespołu. Koncertowaliśmy w wielu miejscach: w naszej szkole (przed całą społecznością i rodzicami), na zlocie harcerskim. Byliśmy także z wizytą u seniorów, pracowników naszej gminy, a także na gminnym spotkaniu opłatkowym. Wszędzie spotkaliśmy się z miłym, ciepłym przyjęciem i odbiorem. Z pewnością było to dla nas wszystkich niezwykłe i niezapomniane doświadczenie.

W skład naszego zespołu wchodzili: Zofia Komar, Patrycja Sowińska. Oliwia Kachniarz, Zuzanna Kłoś, Oliwia Komar, Karolina Cabaj, Julia Komar, Maja Jurek, Oliwia Kalisz, Julia Wysocka, Natan Osiniak, Jakub Łałak, Filip Sowiński oraz Panie – Monika Głuchowska (dyrektor naszej szkoły), Anna Borkowska, Agnieszka Płatkowska. W koncercie w galerii gościnnie wystąpiły: Kinga Głuchowska i Olga Musiatowicz.

Serdecznie dziękujemy wszystkim naszym wykonawcom oraz ich rodzicom za pomoc w dowiezieniu naszych małych artystów oraz trzymanie za nich kciuków i gromkie dopingowanie. Słowa uznania kierujemy także do Pani Dyrektor Moniki Głuchowskiej oraz Pani Anny Borkowskiej, które przygotowywały uczniów do występów (i także same zaprezentowały się na scenie), do Pani Marty Musiatowicz – za pomoc w obsłudze technicznej oraz Pań – Anety Wójcik i Klaudii Iwańskiej, które aktywnie włączyły się w piątkowy występ.