Turniej Piłki Nożnej

18 września obchodzimy Narodowy Dzień Sportu. Nasi uczniowie propagując zdrowy i aktywny styl życia, tego dnia wzięli udział w Turnieju Piłki Nożnej w Suchożebrach. Turniej ten został zorganizowany przez Wójta Gminy Suchożebry oraz Gminny Ośrodek Kultury w Suchożebrach. Patronat nad tym wydarzeniem objęli Pogoń Siedlce, SportSiedlce.pl, podlasie24.pl, Życie Siedleckie i Katolickie Radio Podlasie. W turnieju tym wzięły udział następujące drużyny: SP Krześlin, Orlik Niwiski, Bezimienni Łosice, Orlik Mokobody i Dziewczyny Pogoń. Naszą szkołę reprezentowali: Julia Kobylińska, Emilia Maliszewska, Michał Jurek, Szymon Kozioł, Adam Lewczuk, Maciej Wierzbicki i Filip Sowiński. Rozegrane mecze wzbogaciły naszą szkolną drużynę o ciekawe doświadczenie i dały możliwość sprawdzenia się w grze na dużym boisku.