WARSZTATY SPORTOWE Pho3nix Kids

15.04.2024r do naszej szkoły zawitali wyjątkowi goście. Odwiedzili nas znakomici sportowcy – przedstawiciele Pho3nix Kids: Tamara Siemieniuk, Max Płuciennik i Dawid Jaworski.. Dlaczego Pho3nix Kids nas odwiedził? Otóż, w ubiegłym roku szkolnym nasza szkoła, nasi uczniowie przystąpili do konkursu Pho3nix Kids na najbardziej aktywną sportowo szkołę. Konkurs ten polegał na zaprezentowaniu sportowego ducha naszych uczniów. Pokazaliśmy, że wf to nie tylko gra w piłkę, ale też dużo innych ciekawych aktywności sportowych. I takim sposobem na ponad 1000 zgłoszonych szkół, MY znaleźliśmy się wśród setki, która wygrała WARSZTATY SPORTOWE ze znanymi sportowcami. Niezapomniane zajęcia sportowe przeprowadzili dla nas:

– Tamara Siemieniuk – kapitan reprezentacji Polski, Mistrzyni Świata w Korfbalu Plażowym

– Max Płuciennik – jeden z najlepszych polskich zawodników, trener i instruktor BMX

– Dawid Jaworski – zawodnik sportowy, trener i instruktor BMX

To był fantastycznie i aktywnie spędzony czas.

Warsztaty sportowe Pho3nix Kids były pierwszym działaniem, które rozpoczęło Edukacyjny Projekt Sportowy „Żyję zdrowo na sportowo”, realizowany w naszej szkole.