Witamy po wakacjach!

Wszystko, co dobre, szybko się kończy! Niestety, wakacje minęły niepostrzeżenie i 1 września cała uczniowska brać pojawiła się w murach szkolnych, aby spotkać się z kolegami z klasy i wychowawcami.

          W czasie wakacji w naszej szkole zaszło dużo zmian. Tą najbardziej rzucającą się w oczy jest centrum biblioteczno-świetlicowe, gdzie można wypocząć na wygodnej kanapie z książką w ręku.

          Na inauguracji nowego roku szkolnego w naszej szkole pojawił się wójt gminy Suchożebry – Pan Krzysztof Bujalski, który życzył wszystkim – i uczniom, i nauczycielom – jak najwspanialszego roku szkolnego, obfitującego w wiele ciekawych wydarzeń, przedsięwzięć oraz spotkań.

Tegoroczna inauguracja roku szkolnego z pewnością na długo pozostanie w pamięci pierwszoklasistów, którzy oficjalnie – po złożeniu uroczystego ślubowania i pasowaniu przez Panią Dyrektor – zostali zaliczeni w poczet uczniów naszej szkoły.

Na uroczystości wykorzystano sprzęt nagłaśniający i fotograficzny zakupiony w ramach projektu #Laboratoria przyszłości.