XXIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet

W niedzielę, 5 marca 2023r w Hali Sportowej ARM w Siedlcach z okazji Dnia Kobiet, został rozegrany XXIII Halowy Turniej Piłki Nożnej Kobiet. Na ten Turniej została zaproszona drużyna piłkarska dziewcząt z naszej szkoły. Szkołę reprezentowały uczennice w składzie: Julia Kobylińska, Emilia Maliszewska, Anna Rymuza, Zuzanna Szkop, Andżelika Supryn, Zofia Mlonek, Maja Szkopek i Maja Pałka.

Udział w tym Turnieju był ciekawym doświadczeniem dla naszej szkolnej drużyny piłkarskiej. Dziewczęta zmierzyły się z profesjonalistami w tej dziedzinie. Rozegrały 4 mecze z następującymi zespołami: MKS Pogoń Siedlce, Akademia Pogoń Siedlce, Świt Barcząca oraz z drużyną Królówka Siedlce. Dziewczyny strzeliły kilka bramek, ale niestety nie udało się im stanąć na podium.

Końcowe zestawienie miejsc przedstawia się następująco:

I miejsce Świt Barcząca

II miejsce MKS Pogoń Siedlce

III miejsce Królówka Siedlce

IV miejsce SP Krześlin

V miejsce Akademia Pogoń Siedlce

Wszystkie uczestniczki otrzymały pamiątkowe medale. Umiejętności piłkarskie dziewczyn  zostały zauważone, ponieważ otrzymały propozycję trenowania w Siedleckiej Pogoni. Gratulujemy 🙂